Вівторок, 13.04.2021, 18:29
Вітаю Вас Гість | RSS

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 248
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Люб'язівський осв.округ

 

Люб'язівський освітній округ. Опорна школа округу ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Люб'язь

 

Емблема округу

    У центрі розміщено нашу планету. Її окреслює зелена стрічка , яка символізує об’єднання учнів, всіх людей планети. На фоні Землі розміщена книжка і перо – символи отримання знань , умінь читати і писати, використано афоризм поезії Т.Г.Шевченка «І чужого научайтесь, й свого не  цурайтесь» У нижній частині написана дата утворення округу.

 
             Прапор округу

            Має чотири кольори. Кожний колір символізує окрему частину шкільних колективів.

Ø Жовтий трикутник символізує учнів початкової школи. Жовтий колір – це колір любові до життя, бажання творити, вдосконалюватись, пізнавати, радіти. А не доведена до краю полотна вершина трикутника говорить про те, що  після початкової школи навчання не закінчується, учні переходять  на вищі ступені навчання в школах округу.

Ø Зелений колір – це тепло серця, любові до природи і людей. Це колір росту , нових перемін  і народження нового сприйняття, мислення і самовдосконалення. Все це притаманне учням 5-9 класів. Зелена смужка займає нижню частину полотна, яка ближче до землі, її рослинності  і говорить про те, що учні 9 класів можуть закінчити навчання у школі і піти працювати або продовжити навчання, перейти в старшу школу.

Ø Синій  колір – символізує блакить безхмарного неба, простір , безмежність думок та чистих помислів. Це колір учнів старшої школи. Тому синя смужка займає верхній край полотна , який ближче до небосхилу. Синя смужка, яка  доходить до краю  полотна говорить про те, що навчання в школі закінчується і перед випускниками відкриваються нові дороги.

Ø Червона  смужка лежить в основі всіх трикутників і символізує вчительський і адміністративно-господарський склад  суб’єктів округу. Червоний колір – це пізнання світу і всіх проявів життя. Це бережливе  відношення до оточуючого , вміння жити, це довіра , добро, об’єднання, дружба.

                                                                                                   

 Сруктура округу


Кількісний склад округу

 

Загальноосвітні школи

ФАПи

Клуби,СБК

Бібліотеки

ДНЗ

І-ІІІ ст.

І-ІІ ст

І ст.

2

4

1

7

7

7

2+1

 

 

Мережа  округу