Вівторок, 21.05.2019, 12:04
Вітаю Вас Гість

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 241
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1
Показано 1-13 з 13 повідомлень
0   Спам
13. Вова   (28.03.2015 06:54)
Постарайтесь робити більше фото!

0   Спам
12. Раїса Бондарчук   (27.03.2015 22:41)
Тепла і невимушена атмосфера свята сприяла щирій розмові однодумців. Родини залюбки обмінювалися досвідом, думками, разом співали народні пісні. Адже ми всі добре знаємо, що с. Проходи славиться народними талантами та співучими голосами. Глибоко всіх зворушила поезія «Пісня життя», яку надіслала з Житомирщини Надія Солошик-Ярута. Ця жінка родом з сім’ї Криськів, вона і досі своїми думками і серцем лине до рідної землі.
Цього весняного дня промінчики добра і любові торкнулися душі і дорослих, і дітей.

0   Спам
11. Раїса Бондарчук   (27.03.2015 22:38)
А.П. Іванісік на основі творчості Шевченка вчила своїх дітей добру, розуму, закладала в них оте зернятко людяності, взаєморозуміння, допомоги, щоб у майбутньому воно проросло і зробило з них справжніх людей.
Цього дня вчителька мала шанс отримати найбільшу нагороду для педагога - насолодитися плодами своєї праці. Адже в минулому її учень, а тепер колега Юрій Іванович, на високому рівні представив нашій увазі результати своєї роботи над проектом «У колі рідної сім’ї», учасниками якого були не тільки першокласники, а й їхні родини. Це сім’ї учнів Оласюка Дмитра, Клямарова Павла, Криська Олександра, Джуманюка Андрія. Вони розповіли нам про реліквії, які збереглися у їхніх родинах, про необхідність пам’ятати своїх предків. Глибоко вивчивши свої родоводи, представили їх у вигляді родових дерев. Цікаво було слухати розповіді цих родин про їхні сімейні цінності, про те, в чому вони вбачають щастя.

0   Спам
10. Раїса Бондарчук   (27.03.2015 22:35)
Аліна Павлівна – учитель за покликанням, творча, обдарована талантом життєвого оптимізму й людяності, благородна особистість, для якої сенсом усього життя стало виховання підростаючого покоління. Головним своїм завданням вважає виховати відповідального громадянина своєї країни, який знає її історію, цінує звичаї та традиції. Саме такими ми побачили її четвертокласників на уроці-реквіємі, присвяченому Тому, Хто звеличив і прославив Україну та був до останнього подиху борцем за кращу її долю, -Т.Г.Шевченкові. Діти показували глибокі знання творчості Великого Кобзаря. Разом із своєю вчителькою відкривали для себе щось нове, досі незвідане. Вони майстерно демонстрували все це своїм гостям, якими були методист районного відділу освіти Н.У.Шукалович, директор, завуч та педагоги ЗОШ І-ІІІ ст. с. Великий Курінь.

0   Спам
9. Раїса Бондарчук   (27.03.2015 22:32)
У колі рідної сім’ї
Любити свого учня всяким: спокійним чи непосидючим, веселим чи сумним, талановитим чи не дуже, спілкуватися з ним, навчати й радіти - саме за таким правилом живуть учителі ЗОШ І ст. с. Проходи Аліна Павлівна Іванісік і Юрій Іванович Крисько – дорослі люди, в душах і очах яких, здається, назавжди поселилося дитинство. Мабуть, саме за це і люблять їх наймолодші жителі Країни Знань. А вони – справжні знавці людських душ, які безпомилково відрізнять щирість від фальші. І точно знають, що любов ця взаємна, бо вчителі у спілкуванні із школярами не опускаються до рівня дітей, а піднімаються до вершин дитинства…
Кажуть, що вчитель досягає вершини своєї праці тоді, коли має можливість учитися у своїх учнів. Першою вчителькою Ю.І.Криська була саме Аліна Павлівна. А тепер він разом зі своїм наставником крокує тернистими дорогами шкільного життя і на високому рівні демонструє вже свою професійну майстерність.

+1   Спам
8. Ніна Шоломіцька   (06.01.2012 21:03) E-mail
Привіт земляки! Привіт рідне село мого дитинства! biggrin

0   Спам
7. Безкоштовний доступ до "Дніпро"   (28.12.2011 19:20) E-mail
Дорогі колеги! Насолоджуйтесь прекрасним разом із журналом "Дніпро"! Своїм друзям "Дніпро" дарує доступ до унікального електронного літературно-художнього журналу "Дніпро"! http://www.dnipro-ukr.com.ua/ednipro.html Код доступу: X2J6F3

0   Спам
6. Таня Солошик [Танюция]   (25.06.2011 16:33) E-mail
Дуже,дуже рада бачити , Наших рідненьких вчителів.
Ми Вас поважаєм , та не забуваєм. Сказати можу точно "Ваша наука в ліс не йде".
Сайт не поганий, можна добавити фотографій та альбомів з самого заснування школи, думаю всім випускникам, булоб приємно згадати шкільні роки.

0   Спам
5. Ігор Володимирович   (17.05.2011 14:07)
Ваш ресурс додано у каталог сайту "Форум директорів шкіл України" http://direktor.at.ua/dir. Для продовження співпраці прошу відповідно розмістити посилання на наш сайт (код кнопки на сайті). Успіхів вашому проекту!

0   Спам
4. Petro Kundik [Petrul]   (05.01.2011 22:30)
Дякую. Я розмістив посилання на ваш ресурс

0   Спам
3. serg   (09.11.2010 21:01)
Співрацюймо разом, реєструйтеся.
www.birki-zosh.ucoz.net

0   Спам
2. Олександр   (28.10.2010 20:53) E-mail
Запрошуємо відвідати наш магазин.
Карнавальні маскарадні та новорічні костюми. Виготовлення та торгівля.
Приватна Фірма "Сонечко".
http://sonechko.biz.ua/

0   Спам
1. Ігор Володимирович   (20.10.2010 19:48)
Ваш ресурс додано до найбільшого каталогу сайтів шкіл України, який розміщений на офіційному сайті Чутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою: http://chutovo.at.ua/dir
Для продовження співпраці, прошу відповідно розмістити у себе посилання на наш ресурс.
Бажаю успіхів вашому проекту!

1-13

Ім`я *:
Email *:
WWW:
Усі смайли
Код *: